Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
0.5kmh
20 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

ujevare

“Mes pyjeve dhe pemëve të lisit”, Rama përshëndet shqiptarët me pamjet e mrekullisë së natyrës shqiptare

“Një pasdite të këndshme”, i uron kryeministri Edi Rama ndjekësve të tij në rrjetet sociale, teksa shpërndan këto pamje nga Ujëvara e Sotirës. “Pasdite të...

Lajmet e fundit