Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

ujevara e sotires

“Mes pyjeve dhe pemëve të lisit”, Rama përshëndet shqiptarët me pamjet e mrekullisë së natyrës shqiptare

“Një pasdite të këndshme”, i uron kryeministri Edi Rama ndjekësve të tij në rrjetet sociale, teksa shpërndan këto pamje nga Ujëvara e Sotirës. “Pasdite të...

Një perlë e turizmit shqiptar por vizitorëve ‘iu nxihet’ jeta për këtë arsye (VIDEO)

Është vlerësuar një ndër peizazhet dhe bukuritë natyrore më të veçanta; por turistëve u ikën dëshira për ta vizituar për shkak të rrugës së...

Lajmet e fundit