Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

ujevara e mirushes

Nga Ujëvara e Mirushës, tek “Shpella e Bukuroshes së Fjetur”, cilat janë pesë destinacionet turistike më të bukura për t’u vizituar në Kosovë

Në çdo stinë të vitit Kosova është një destinacion i shkëlqyer për t’u vizituar. Ndonëse një vend me shtrirje gjeografike të vogël, Kosova ofron...

Ngrin ujëvara e Mirushes dhe Drini i Bardhë (Video)

Temperaturat ekstremisht të ftohta në Kosovë kanë bërë që të ngrijë një nga ujëvarat më të bukura të vendit, duke dhuruar pamje spektakolare. ...

Lajmet e fundit