Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

ujesjllesi

“Për shkak të keqmenaxhimit janë me më shumë borxhe në republikë,” Rama: Koha që ujësjellësit përdoreshin si vende pune për krushq e militantë...

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga dy ambasadorët Luigi Soreca dhe Peter Zingraf, ndodhen paraditen e sotme në Kamëz ku po inagurohet godina e...

Lajmet e fundit