Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

ujesjellesi ne elbasan

Shoqërohen në polici biznesmenë e qytetarë të Elbasanit, vidhnin ujin përmes lidhjeve të paligjshme në rrjet

Një aksion i drejtuar nga Ujësjellës Kanalizime Elbasan dhe i mbështetur nga Policia e Shtetit është duke u zhvilluar në këtë qytet. Mësohet se...

Lajmet e fundit