Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

ujesjellesi antik

Ujësjellësi antik rrezikon të shembet (Video)

Edhe pse jo e njohur sa ç’duhet Gurra e Domgjonit është një ndër monumentet e trashëgimisë historike dhe kulturore më me vlerë, jo vetëm...

Lajmet e fundit