Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

ujesjelles vlore

Stuhia po afron, Ujësjellësi i Vlorës njofton qytetarët: Mos i parkoni makinat në këto zona që janë me rrezik të lartë për përmbytje

Shërbimet metereologjike kanë paralajmëruar reshje të dendura shiu dhe stuhi të forta në ditët në vijim në vendin tonë. Ujësjellësi i Vlorës u ka bërë...

“Shkrihet” Ujësjellësi i Vlorës, shkarkohen 30 punonjës brenda javës, nuk shkonin në punë

Ndryshime në sektorin e Ujësjellësit të Vlorës. 30 punonjës të këtij sektori janë shkarkuar gjatë kësaj kësaj jave. Burimë bejne me dije se punonjësit...

Lajmet e fundit