Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

ujesjelles itali

Guvernatori i Pulias: Ramës i pëlqen ideja të na shesë ujin. E fola dhe me Toni Bler

Guvernatori i Pulias Michele Emiliano deklaron se kryeministri Edi Rama është në favor të ndërtimit të një tubacioni që do të furnizojë me ujë...

Lajmet e fundit