Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

ujerat e zeza

VIDEO: Bizneset derdhin ujërat e zeza në det, ndotet plazhi i Potamit në Himarë

Ndotet bregu i detit në zonën e Potamit në Himarë. Sipas pamjeve te siguruara nga newsbomb.al, ndotja është në nivele të larta dhe e...

SKANDAL/ Plasin në mes të PLAZHIT ujërat e zeza (VIDEO)

Gjendja e rëndë e plazheve shqiptare dihet prej kohësh por mesa duket shqiptarët duhet të presin ende derisa një qeveri të vërë dorë. ...

Rama ULTIMATUM bizneseve në bregdet: Do ketë ndëshkime…Merrni masa

Edi Rama, kryeministër “Nuk do të tolerohet asnjë biznes që derdh ujërat e zeza në det”, kështu u shpreh kryeministri Rama në konferëncën e...

Ujërat e zeza të Sarandës marrin ‘dhenë’ edhe në Belgjikë! Ekspertët japin ALARMIN

Verën e shkuar Saranda u përfshi nga një skandal që largoi mijëra pushues pas shpërthimit të ujërave të zeza. Ujërat e...

Ujërat e zeza derdhen në det, plazhistet: Na bezdisin pak, por mësohemi me kalimin e kohës

Imazhi i turizmit bregdetar në Shqipëri u trondit nga shërthimi i ujërave të zeza disa ditë më parë në Ksamil dhe më pas në...

Shpërthejnë ujërat e zeza pranë “Hotel Butrintit” në Sarandë, largohen pushuesit nga plazhi (VIDEO)

Shpërthejnë sërish ujrat e zeza në Sarandë. Këtë herë në zonën më të frekuentuar të Sarandës, pranë Hotel Butrintit. Mësohet se shkak është bërë...

Forcat e Armatosura nisen me 3 anije për pastrimin e ujërave të zeza në Ksamil

Tre anije të Forcave të Armatosura janë nisur me mision për pastrimin e plazheve të Ksamilit pas shpërthimit të kanalizimit të ujërave të zeza...

Lajmet e fundit