Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

ujera te zeza

Pas reshjeve të shiut, shpërthejnë ujërat e zeza në shëtitoren e Sarandës

Ujërat e zeza kanë vërshuar ditën e sotme në shëtitoren e qytetit, duke lënë një pamje të shëmtuar për turistët dhe vendasit. Shkak janë bërë...

SKANDAL/ Plasin ujërat e zeza në LIQENIN e Pogradecit (VIDEO)

Një situatë skandaloze vjen nga Liqeni i Pogradecit, ku ujërat e zeza derdhen në të.  Prej mëngjesit të kësaj të diele,...

Lajmet e fundit