Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

uje ne kruje

U helmuan të paktën 500 banorë, dalin përgjigjet e analizave, ja çfarë ka ndodhur me ujin në Krujë

Analizat mikrobiologjike të ujit në Krujë tregojnë se ai përmban ngarkesë të lartë bakteriale të Escherichia Coli dhe Streptokokut Fekal. Ky dyshohet se është...

Lajmet e fundit