Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

uje ne itali

Guvernatori i Pulias: Ramës i pëlqen ideja të na shesë ujin. E fola dhe me Toni Bler

Guvernatori i Pulias Michele Emiliano deklaron se kryeministri Edi Rama është në favor të ndërtimit të një tubacioni që do të furnizojë me ujë...

Lajmet e fundit