Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

uje e sapun

“Ujë e sapun”, Adrola Dushi shfaqet pa pikë grimi, ja si duket modelja ”natyrale”

Adrola Dushi ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me postimin e fundit në Instastory. Bukuroshja ka publikuar një foto, ku shfaqet pa make up, thënë ndryshe...

Pa filtra dhe grim, Adelina Tahiri publikon FOTO ujë e sapun  

Adelina Tahiri është një nga personazhet më të përfolura në mediat rozë. Së fumndmi këngëtarja  ka befasuar me postimin në rrjetet sociale. ...

Lajmet e fundit