Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

uje bregdet

Deti i verdhë në Velipojë, mendohet të jetë fenomen natyror, ja çfarë dyshohet ta ketë shkaktuar

Pushuesit u shqetësuan ditën e sotme, kur shkuan në bregdet dhe panë që uji ishte mbuluar nga një lëndë e verdhë. Fillimisht tha se mund...

Lajmet e fundit