Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

TAG

uj

“Dështim spektakolar”, Meta: 24 orë ujë, premtim i pambajtur, lekët vidhen ose hidhen në kanal…

Kreu i Partisë së Lirisë  në një konferencë për media ka folur për premtimin e pambajtur nga qeveria për ujin e pijshëm që do...

VIDEO/ “Është i pijshëm dhe i sigurt”, ministri pi ujë nga lumi “i shenjtë” për t’u treguar qytetarëve se është i pastër, dërgohet me...

Ministri i provincës Punjab në Indi, Bhagëad Mann, piu një gotë ujë nga një lumë 'i shenjtë' për t'u provuar vendasve se uji është...

Lajmet e fundit