Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

uindi

Sherri mes Encës dhe Trejsi Sejdinit, futet ‘në lojë’ edhe Uindi, i bën diss me VIDEO

Prej disa ditësh ka plasur një sherr virtual mes këngëtares Enca Haxhiu dhe Miss Albania Trejsi Sejdini. Ky sherr nisi pas deklaratës...

Lajmet e fundit