Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Uindi Haxhia

Uindi Haxhia e thotë troç: Nuk kam bërë kurrë seks me një shqiptar, më vjen keq që…

Uindi Haxhia, e cila është edhe motra e këngëtares Enca, bëhet shpeshherë pjesë e mediave rozë. Ajo komentohet për deklaratat e...

Uindi Haxhia habit fansat: Me sutjena do e marr jetën në dorë

Motra e Encës, Uindi Haxhia poston shpesh në profilin e saj foto dhe video provokuese. Uindi njihet ndryshe si mjeshtre e...

Fejohet motra e Encës? Uindi Haxhia publikon UNAZËN e diamantit dhe DHURATËN marramendëse (VIDEO)

Motra e Encës, Uindi Haxhia tashmë është kthyer në kryetemën e mediave rozë për shkak të fotove provokuese dhe deklaratave. Ditën...

DEKLARATA shokuese e motrës së Encës: I dashuri im i hollë di të përballojë e manovrojë shumë mirë…

Uindi Haxhia tashmë është kthyer në kryetemën e mediave rozë. Motra e këngëtares së famshme shqiptare komentohet shumë në rrjetet sociale,...

Lajmet e fundit