Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

uilir levonja

Një thirrje të hapur demokratëve të Kuvendit

Nga Ilir Levonja Vendi e ka të domosdoshme një opozitë frontale duke filluar pikë së pari nga degradimi ekonomik. Dhe së...

Lajmet e fundit