Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

Uğur Şahin

Themeluesi i BioNTech bën paralajmërimin: Duhet kujdes, mund të përballemi me valën e katër të Covid-19

Bashkëthemeluesi dhe CEO i BioNTech Prof. Dr. Uğur Şahin ka bërë një deklaratë në lidhje me rritjen e rasteve nga Covid që është shënuar...

Lajmet e fundit