Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

UGJSH

‘KÇK-ja grup kriminal’, gjyqtarët e Shqipërisë revoltohen me RAMËN: Po cënohet ndarja e pushteteve, të reagojnë KLGJ-ja dhe ndërkombëtarët (DEKLARATA E PLOTË)

Deklaratë plotë e Shoqatës Kombëtare të Gjyqtarëve dhe Unionit të Gjyqtarëve: Shoqata Kombëtare e Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë dhe Unioni i Gjyqtarëve...

Padia në Kushtetuese, reagojnë gjyqtarët: Po tentohet të ulet fuqia e Prokurorisë

Pas padisë në Gjykatën Kushtetuese nga ana e Unionit të Gjyqtarëve Shqiptar, që nga shumë personalitete të politikës u konceptua si një tentativë për...

Lajmet e fundit