Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

ufo

Objekti misterioz do kalojë pranë Tokës në 2017-ën dhe shkencëtarët nuk kanë idenë se çfarë është

Objekti i quajtur “1991 VG”, është në një trajektore pranë Tokës, dhe me shumë gjasa do kalojë pranë planetit tonë në vitin 2017 por...

Avioni i forcave ajrore indiane rrëzon një UFO (Video)

Forcat Ajrore Inciane kanë deklaruar se kanë rrëzuar një objekt fluturues të paidentifikuar. Një avion luftarak “Su-30 MKI” u ngrit...

Hillary Clinton: Nëse bëhem Presidente ja çfarë do tregoj për UFO-t

Kandidatja demokrate në garë për Shtëpinë e Bardhë, Hillary Clinton, ka thënë se ka në plan të nxjerrë të gjitha të vërtetetat për UFO-t,...

Filmohen objekte të mistershme në qiellin e Hollandës (Video)

Dy objekte fluturuese të paidentifikuara janë filmuar në qiellin mni Hollandë ndërsa video është postuar në internet ku ka marrë mijëra shikime. ...

Lajmet e fundit