Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

ufo

Meteor, raketë apo UFO? Alarmohen banorët nga drita e mistershme në qiell (Video)

Banorët në Siberinë e jugut janë alarmuar pasi një dritë e mistershme ka zbardhur qiellin gjatë natës. Ngjarja është kthyer në...

A është kjo prova përfundimtare se në Mars ka jetë? Krijesa sulmon dhe ha diçka tjetër (Video)

Gjuajtësit e alienëve këtë herë kanë vënë re diçka vërtet të çuditshme në një video të shpërndarë nga Nasa. Sipas “Mars...

Shkencëtarët e Nasa tregojnë se ku fshihen alienët e planetit Mars

Në planetin Mars mund të ketë jetë, por jo në formën e alienëve ngjyrë gri apo të krijesave të tjera fantastiko-shkencore. Sipas...

Diçka e rrallë ndodh në qiell dhe tremb qytetarët (Video)

Një fenomen i rrallë meteorologjik ka bërë që qytetarët të ngrenë kokën nga qielli dhe të filmojnë me telefonat e tyre. ...

Peshkatarët filmojnë diskun fluturues që ndiqet nga avionët luftarakë (Video)

Një helikopter afrohet pranë varkës së peshkatarëve dhe mesa duket u bëjnë thirrje që të largohen. Vërtetësia e videos është e diskutueshme, ndaj...

Dy adoleshentë filmojnë një “UFO” në qiellin e Korçës (Video)

Një video e ngarkuar në “Youtube” tregon momentin kur dy djem të rinj, filmojnë një objekt të paidentifikuar në qiellin e Korçës. ...

Hillary Clinton premton se do nxjerr sekretet e “Zonës 51”

Kandidatja për Demokratët në garën për Shtëpinë e Bardhë, Hillary Clinton, ka premtuar se do të bëjë publike dokumentet e një nga zonave më...

Lajmet e fundit