Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

ufo

Misteri: Skiatori zhduket në Nju Jork, e gjejnë 5 mijë kilometra larg, në Kaliforni

Një skiator kanadez që u zhduk disa ditë më parë në Nju Jork, është gjetur në anën tjetër të Shteteve të Bashkuara, në Kaliforni,...

Qeveria amerikane publikon dy video të UFO-ve, filmuar nga avionë luftarakë (VIDEO)

Qeveria amerikane prej vitesh ka financuar një program sekret për vëzhgimin dhe studimin e objekteve të paidentifikuara. Rreth 22 milion dollarë...

Video – UFO mbi Gjermani, banorët: Jemi të bindur që s’ishte meteor

Mijëra gjermanë besojnë se kanë parë një Objekt Fluturues të Paidentifikuar në kufi me Francën. Objekti është raprotuar nga mijëra banorë...

Misteri / Studenti i fiksuar me alienë dhe Iluminatin zhduket pa gjurmë nga dhoma e tij (VIDEO)

Një student i fiksuar pas mistereve, Iluminatit dhe alienëve është zhdukur pa gjurmë nga dhoma e tij teksa ishte e mbyllur me kyç. ...

“Obama publikon të gjitha sekretet e alienëve përpara se të lë detyrën”

Një zyrtar amerikan, i cili është tepër i apasionuar pas shkencës, teknkologjisë dhe mistereve si alienët, thotë se Presidenti i SHBA-ve, Barac Obama ka...

Lajmet e fundit