Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

ufo

Ilir Paja nuk do të ekstradohet, Gjykata e Tiranës njeh dënimin e dhënë në Itali për “Ufon”

Ilir Paja, i arrestuar disa muaj më parë në Tiranë për llogari të drejtësisë italiane, nuk do të ekstradohet në vendin fqinj për të...

Iluzionisti i famshëm: SHBA po bën një gabim vdejkeprrurës me rrëzimin e UFO-ve

Iluzionisti i famshëm Uri Geller, i vetëshpallur si person me fuqi telepatike thotë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës po bëjnë një gabim të...

Gjykata e Tiranës njeh dënimin e Milanos, “UFO” nuk do të ekstradohet në Itali

Ilir Paja, i arrestuar një muaj e gjysmë më parë në Laprakë për llogari të drejtësisë italiane, nuk do të ekstradohet në vendin fqinj...

U arratis dy herë nga burgu në Itali, “UFO-ja” prangoset në Tiranë dhe pritet të ekstradohet

Ilir Paja, është arrestuar pasditen e sotme në Laprakë për llogari të drejtësisë italiane. I njohur nga autoritetet në vendin fqinj me nofkën “Ufo”,...

Pentagoni konfirmon UFO-t? Mblidhet Kongresi amerikan pas 50 vitesh  

Kongresi amerikan është duke mbajtur mbledhjen e parë në mbi UFOT-t në 50 vjet. Në mes të Kongresit ka qenë Pentagoni të cilët kanë...

Habit Endri Prifti: Flas me UFO, kam shkuar në vendet më të këqija që ekzistojnë…

Endri Prifti, një nga artistët më të preferuar nga publiku shqiptar. Së fundmi ai ka qenë kryefjalë e vëmendjes së mediave për shkak të...

Raporti i SHBA-së rreth UFO-ve

Raporti i SHBA-së rreth UFO-ve guxon të shkojë atje ku askush nuk ka shkuar më parë. Por një ekspert gjerman me dekada kërkimesh nën...

E vërteta është atje…, CIA publikon për herë të parë dokumentet për UFO-t

E vërteta është atje. Epo, mbase. Mijëra dokumente nga CIA mbi objektet e panjohura fluturuese u publikuan këtë javë të cilat përfshijnë të gjitha...

Ndodhi ajo që frikësoheshim! Dalin pamjet e objektit të çuditshëm në qiell, ekzistenca e UFO-ve mund të vërtetohet

Një imazh i një objekti të paidentifikuar, është kapur nga një pilot i forcave ajrore. Pamjet i ka publikuar Departamenti i...

UFO ulet pranë lumit, lë shenja të çuditshme në tokë dhe prish motorat e varkave (FOTO)

Peshkatari vizatoi edhe një hartë të vendit të saktë

Lajmet e fundit