Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

ufo qeveria amerikane

Qeveria amerikane publikon dy video të UFO-ve, filmuar nga avionë luftarakë (VIDEO)

Qeveria amerikane prej vitesh ka financuar një program sekret për vëzhgimin dhe studimin e objekteve të paidentifikuara. Rreth 22 milion dollarë...

Lajmet e fundit