Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

uendi mancaku

Askush s’e dinte, Bes Kallaku dhe këngëtarja e njohur shqiptare qenkan kushërinj (FOTO)

Bes Kallaku mori pjesë në moderimin e finales së "Këngës Magjike" dhe bashkë me Erjon Isain shkaktuan të qeshura tek publiku. ...

Lajmet e fundit