Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

uembley

EURO 2020/ Kompletohen çiftet gjysmëfinaliste, Anglia “shkatërron” Ukrainën dhe “fluturon” drejt Uemblit

Anglia është gjysmëfinalisja e katërt e Kampionatit Europian, pasi arriti të mposhte lehtësisht me rezultatin 4-0 Ukrainën.Ndeshja u dominua nga anglezët, të cilët e...

Lajmet e fundit