Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

uellsiani

Niset për të përshkruar bregdetin e Britanisë pa asnjë lekë në xhep, COVID-19 e izolon në një ishull të shkretë. Historia e Pazakontë e...

Çfarë ndodh kur ke gati tre vite që ke udhëtuar 8700 milje, ke hequr dorë nga shtëpia dhe nuk ke para, dhe pastaj koronavirusi...

Lajmet e fundit