Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

uefa heton skenderbeun

Prokuroria nis hetimin për Skënderbeun, rrezikojnë të gjithë emrat e përmendur në dosjen e UEFA-s

Prokuroria Shqiptare nis hetimin për Skënderbeun dhe dosjen e trukimeve që ka mbërritur nga UEFA. Burime pranë këtij institucioni kanë bërë të ditur për...

Skënderbeu reagon pas akuzave: Tani jemi të pafajshëm, e prisnim sulmin e mediave

Klubi i Skënderbeut ka reaguar pas publikimit të plotë të argumentave të UEFA-s për dënimin 1-vjeçar. Duke e konsideruar një histori të mbyllur, Skënderbeu...

Çështja në CAS, UEFA pezullon përkohësisht efektet e dënimit, Skënderbeu pjesë e shortit të Champions

Klubi i Skënderbeut ka njoftuar se UEFA ka vendosur të pezullojë përkohësisht efektet e dënimit të vendimit të Komisionit të Apelit, deri sa Gjykata...

Zbardhet vendimi, UEFA përjashton Skënderbeun për trukim ndeshjesh. Klubi: Vendim i padrejtë, e apelojmë në CAS

Është zbardhur vendimi i UEFA-s për klubin shqiptar të Skënderbeut. UEFA ka vendosur të përjashtojë me një vit klubin korçar nga të gjitha garat...

Skënderbeu po hetohen nga UEFA për trukim të ndeshjeve

Kampionët e Superligës Shqiptare, Skënderbeu po hetohen nga institucioni i UEFA për trukimin e ndeshjeve. Njoftimin e ka bërë vetë ekipi korçar...

Lajmet e fundit