Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

uefa denon

Uefa merr vendimin dhe dënon Kroacinë

UEFA ka marrë vendimin e dënimit të federatës kroate të futbollit, pas incidentit me tifozët në minutën e 89' të ndeshjes. Federata...

Lajmet e fundit