Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

uefa denon kroacine

Uefa merr vendimin dhe dënon Kroacinë

UEFA ka marrë vendimin e dënimit të federatës kroate të futbollit, pas incidentit me tifozët në minutën e 89' të ndeshjes. Federata...

Lajmet e fundit