Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

uefa champions legue

Rikthehet “Grande Napoli”, Real Madrid tregon forcën në Qipro

Janë mbyllur ndeshjet e 5-ta të fazës së grupeve në Uefa Champions League për ditë e martë. Në grupin E të...

Barcelona “shkërrmoq” Juventusin, PSG, Bayern, Manchester dhe Chelsea bëjnë detyrën

Një fitore 3 me 0 dhe një një dygolësh i Mesit përballë Bufon, ka mjaftuar që Barcelona në një farë mënyre të hakmerret ndaj...

Barça-Juve, Dybala: Futemi në fushë vetëm për fitore

Sfida kryesore e mbrëmjes së nesërme është pa dyshim ajo mes Bareclonës dhe Juventus. Dy skuadrat që më herët kanë diskutuar mes tyre...

Kapiteni i kombëtares shqiptare kualifikohet në grupet Ligës së Kampioneve

Pavarësisht humbjes me rezultatin 2-1 në Kopenhagen, Qarabag, ku luan edhe kapiteni i Shqipërisë, Ansi Angolli, do të vijojë ëndrrën e saj në fazën...

Sot përcaktohen biletat e para nga play off, për në grupet e Ligës së Kampioneve

Mbrëmjen e sotme Uefa Champions League do të mësoje 5 skuadrat e para që do t’i bashkëngjiten klubeve të elitës në fazën e grupeve....

Lajmet e fundit