Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

uefa champions legue ive

33 gola mbrëmjen e dytë të Champions, dështim i madh për Napolin dhe Dortmundin

Janë mbyllur ndeshjet e mbrëmjes së dytë të raundit të 6-të Uefa Champions League. Nuk kanë munguar edhe mbremjen e sotme...

Ndryshimi i madh për Uefa Champions League, ja kur do të luhen ndeshjet tani

Uefa Champions League vitin e ardhshëm do ketë një ndryshim në strukturën e saj. Ndeshjet e këtij kompeticioni nuk do të luhen më...

Lajmet e fundit