Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Uefa Champions League

33 gola mbrëmjen e dytë të Champions, dështim i madh për Napolin dhe Dortmundin

Janë mbyllur ndeshjet e mbrëmjes së dytë të raundit të 6-të Uefa Champions League. Nuk kanë munguar edhe mbremjen e sotme...

Ndryshimi i madh për Uefa Champions League, ja kur do të luhen ndeshjet tani

Uefa Champions League vitin e ardhshëm do ketë një ndryshim në strukturën e saj. Ndeshjet e këtij kompeticioni nuk do të luhen më...

Roma “shaktërron” Chelsean në shtëpi, Barcelona dhe Juventus dalin “bllof”

Janë mbyllur ndeshjet e së martës së Champions League ku nuk kanë munguar rezultatet befasuese. Më i madhi dhe njëkohësisht befasuesi...

Mbyllen përballjet, Reali bën detyrën me Apoelin, Napoli “shuhet” në Ukrainë

Janë mbyllur përballjet e dyta të raundit të parë të Uefa Champions League, ku si zakonisht nuk kanë munguar përballjet e forta dhe surprizat....

Mbyllet pjesa e parë e ndeshjeve të Uefa Champions League

Janë mbyllur pjesë e para të ndeshjeve të “Uefa Champions League” që po luhën mbrëmjen e sotme. Reali i Madridit ka...

Lajmet e fundit