Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

udhezimi

Ndërhyrja e Ramës/ Qeveria KONTROLL kryebashkiakëve të vet, u vendos administratorë t’ju kontrollojë buxhetet (Kundërshtimet)

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, përmes një letre drejtuar bashkive, u kujton atyre shlyerjen e detyrime financiare që kanë akumuluar, në të kundërt do...

Lajmet e fundit