Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

udhezimet

Zbardhet DOKUMENTI i plotë, UDHËZIMI për PD: Referojuni mediave për pjesëmarrjen dhe ndryshimin e shifrave

Zbardhet dokumenti i plotë drejtuar anëtarëve të kryesisë, ish-deputetëve dhe ish-kryebashkiakëve të Partisë Demokratike për qëndrimet publike që duhet të mbajnë për zgjedhjet e...

Lajmet e fundit