Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Udhëtimi me Begon, Balla zbulon Charterin: Është i Behgjet Pacollit

Udhëtimi me Begon, Balla zbulon Charter-in: Është i Behgjet Pacollit

Më datën 6 shtator që pretendon opozita, ai po kthehej nga Finlanda, ka ndaluar në Slloveni ku kemi qenë dhe ne dhe na...

Lajmet e fundit