Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

udhetimet

Këshilli lehtëson masat për udhëtimet në Europë, ja çfarë kushtesh duhet të plotësoni

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se Këshilli ka përditësuar rekomandimin për heqjen e masave kufizuese për udhëtimet jo-thelbësore drejt Bashkimit Evropian....

Lajm i mirë, nesër rifillon fluturimi i parë më Anglinë, TIA: Karantina në Shqipëri s’është më detyrim për ata që vijnë nga ky vend

Nesër rifillon fluturimi i parë më Anglinë pas një periudhe të gjatë pezullimi të udhëtimeve drejt këtij vendi. Lajmi është konfirmuar nga TIA (Tirana...

“Adria Airways” me probleme financiare, pezullohen udhëtimet për sot dhe nesër (NJOFTIMI I KOMPANISË)

Kompania e fluturimeve "Adria Airways" njoftoi mbrëmjen e djeshme, pas mesnate, “ndalimin e përkohshëm të fluturimeve, për datat 24-25 Shtator 2019”. ...

Lajmet e fundit