Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

udhetimet drejt greqise

Keni planifikuar të udhëtoni drejt Greqisë? “Nënë Tereza” sqaron qytetarët shqiptarë se çfarë rregulli duhet të kenë parasysh (LINKU I FORMULARIT)

Për të gjithë shtetasit shqiptarë që duan të udhëtojnë drejt Greqisë, aktualisht në Athinë dhe Kretë, duhet të plotësojnë formularin PLF 24 orë para...

Lajmet e fundit