Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

TAG

udhetime

Doni të udhëtoni drejt Gjermanisë? Qeveria e Merkel vendos rregulla të reja, ja çfarë duhet të keni parasysh

Qeveria gjermane ka ndryshuar rregullat sa i përket udhëtimeve drejt Gjermanisë. Ata persona të cilët janë vaksinuar dhe ata që kanë kaluar covid-19 nuk...

E gjeni dot sa pasaporta dhe udhëtime ka Ermal Fejzullahu? Nuk e prisnim….

Ermal Fejzullahu është një ndër artistët më të dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Këngëtari para pandemisë thuajse çdo mbrëmje ishte i ftuar...

KE thirrje vendeve të BE: Lejoni udhëtimet për personat e vaksinuar; përjashtohen ata që kanë marrë dozën ruse dhe kineze

Komisioni Evropian u propozoi vendeve anëtare të Bashkimit Evropian që t’i lehtësojnë kufizimet aktuale të udhëtimeve jothelbësore për qytetarët e të ashtuquajturave vende të...

SHBA paralajmëron amerikanët mbi pandeminë: Mos udhëtoni në 80% të vendeve në botë

Departamenti i shtetit në SHBA i këshilloi amerikanët që të shmangin udhëtimin në 80% të vendeve nëpër botë për shkak të koronavirusit. Në një njoftim...

Do të udhëtoni jashtë vendit? Ministria e Jashtme informon të gjithë shqiptarët për rregullat e reja

Ministria e Jashtme ka publikuar një material informues për të gjithë qytetarët shqiptarë që mendojnë të udhëtojnë jashtë shtetit. Duke qenë se disa nga shtetet...

Del LISTA, ja 30 fluturimet e konfirmuara për sot nga aeroporti i Rinasit

Publikohet lista me 30 fluturime të konfirmuara nga Tirana International Airport për ditën e sotme. Përmes një njoftimi të postuar në...

Makina luksi, udhëtime e rroba firmato, Françeska Jaçe zbulon si u bë e pasur

Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe, është një nga vajzat më të komentuara në media, e cila përherë ka tërhequr vëmendjen me jetën luksoze,...

Lajmet e fundit