Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

udhetim ne kohe

VIDEO / Pretendon se ka udhëtuar në kohë dhe flet nga SHQIPËRIA: Në vitin 3800 çdo gjë e shkatërruar, ja foto

Një video e publikuar në rrjetet sociale ka tërhequr vëmendjen e mijëra shikuesve, veçanërisht atyre që besojnë në teori konspirative. Bëhet...

Trondit internetin: Pretendon se ka shkrepur foton e një qyteti në vitin 6000 (Video)

Një video e postuar në YouTube ka lënë pa fjalë qindra shikues teksa një person anonim pretendon se ka udhëtuar në kohë dhe ka...

Lajmet e fundit