Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

udhetim ne itali

Shqiptarët përjashtohen nga udhëtimi në Itali, kërkohet certifikatë vaksinimi por CoronaVac dhe Sputnik V nuk njihen, lejohen ata me Pfizer

Ministria e Jashtme njofton se Italia nuk e ka ndryshuar kategorizimin për Shqipërinë, na bazë të rregullave të Covid-19, duke lënë atë në listën...

Lajmet e fundit