Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

udhetim me pasaporte

“Pasaportën dhe çantën në krah”, Çekia heq kufizimet për qytetarët shqiptarë

Një tjetër shtet heq kufizimet e Covid për shtetasit shqiptarë. Bëhet fjalë për Çekinë, ku duke filluar nga sot, ky shtet heq të gjitha...

Lajmet e fundit