Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

Udheheqesit e BE

Zgjedhjet në PE, përplasje mes deputetëve dhe udhëheqësve të BE

Presidenti i Parlamentit Europian, Antonio Tajani deklaroi se kandidatët e paraqitur prej grupeve parlamentare europiane mund të krijojnë përplasje mes parlamentit dhe disa udhëheqësve...

Lajmet e fundit