Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

udheheqes

Vritet në një goditje ajrore amerikane një udhëheqës i lartë i al-Kaidës

Një udhëheqës i lartë i Al-Kaidës u vra nga një sulm me dron i ushtrisë amerikane në Siri, sipas Komandës Qendrore të Shteteve të...

Djaloshi i dhuron buqetë, Rama “tërbohet”: Pse s’e hiqni këtë zakon, nuk i jepen lule një burri. S’ke faj ti xhan, o Zot më...

Pas një djali që doli në ballkon dhe thirri “Rama ik”, një tjetër episod i sikletshëm i ndodhi kryeministrit Edi Rama sot gjatë takimit...

Lajmet e fundit