Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

udheheqes fetar

Udhëheqësit fetarë sot do të vizitojnë Ukrainën

Një delegacion ndërkombëtar i liderëve fetarë do të vizitojë sot Ukrainën për të treguar mbështetjen dhe solidaritetin e tyre. Grupi pritet të takojë ata që...

Lajmet e fundit