Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

UÇPMB

Policia serbe po bastis familjet e ish-pjesëtarëve të UÇPMB-së në Luginën e Preshevës

Nisja e një fushate bastisjesh ndaj familjeve të dëshmorëve dhe ish-pjesëtarëve të UÇPMB’së po tensionon situatën në Luginën e Preshevës. Bastisjet...

Lajmet e fundit