Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

UCF

UFC tani do transmetohet në Shqipëri dhe Kosovë

Një surprizë për të gjithë adhuruesit e arteve marciale. Digitalb dhe Supersport bëjnë kanë shtuar në paketën sportive disiplinën më spektakolare të arteve marciale,...

Boksieri i MMA vdes pasi rrëzohet me nokaut

Boksieri portugez i MMA, Joao Carvalho, ka ndërruar jetë pas një ndeshje në Dublin, ku është rrëzuar nga kundërshtari me nokaut. Carvalho...

Lajmet e fundit