Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

ublikohen VIDEO nga nxjerrja e masivit gjigand të kromit në Tropojë,

Publikohet VIDEO nga nxjerrja e masivit gjigand të kromit në Tropojë, ndër më të mëdhenjtë që do sigurojë MILIARDA

Publikohen pamjet e nxjerrjes së masivit gjigand të kromit në Tropojë, i cili pretendohet të jetë ndër më të mëdhenjtë në botë, dhe do...

Lajmet e fundit