Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

u21

Nuk ka “ilaç” për sëmundjen e vjetër, Shqipëria e pëson dhe humb në fund

Ka përfunduar ndeshja mes Shqipërisë dhe Sllovakisë në “Selman Stërmasi” me rezultatin 2-3. Pjesa e parë përfundoi me rezultatin 1-0 në favor të kuqezinjëve....

Lajmet e fundit